En Etkili Penis Büyütme Formülü

0 18

Penis büyütme kişinin küçük gördüğü penise, uzunluk ve kalınlık sağlanarak, istenilen boyut ve hacmin kazandırılması için yapılan operasyonlardır. Penis yapısındaki fiziksel ve estetik sorunlar ilerleyen süreçlerde kişinin kendisinde ve cinsel partnerinde ciddi problemler yaşanmasına neden olabilmektedir. Cinsel yaşamı olumsuz yönde etkileyen bu problemlerin başında ise, erken boşalma, sertleşme sorunları gelmektedir.

 

Kozmetik ürolojide önemli bir yer tutan penis büyütme ameliyatları, bu alanda uzmanlaşmış, doktorlar tarafından yapılması ameliyat ta istenilen sonucun en iyi şekilde alınacaktır. Üroloji uzmanı tarafından yapılması en sağlıklı tercih olacaktır. Amaç kişinin sağlıklı bir cinsel hayatının olmasıdır. Ameliyat,  sonrası iz kalma korkusu, ereksiyon vs. gibi sorunlar neredeyse hiç görülmemektedir.

 

Penis büyütme için birçok ameliyat yöntem kullanılsa da Penis kökünden yapılan kesiyle penisin içerisinde asıcı bağların serbestleşmesi ile  penisin ereksiyon durumunda dışa doğru daha fazla çıkmasını sağlanmıştır. Bunun için de penis kökündeki derinin bir bölümünde penis sırtına kaydırılır, ereksiyonda penisin biraz daha esnemesine göre değişir.Penis büyütme estetiği ameliyatı peniste sertleşme sorunu olmaz.Penis uzatma  ameliyatı olarak ta bilinen ; bu cerrahi girişimde, ligamentolizis denilen penisi yukarı doğru asan bağlar serbestleştirildi.

 

Bu sayede penisin içeride olan kısmı dışarıya çıkartılır. Bu teknikte peniste 1 ila 4 cm arasında bir uzama sağlanır. Bununla birlikte gömülü bir kısmının içeri kaçması sonrası, kısalma söz konusu olduğundan, liposakşın yöntemi ile, kasık bölgesinden alınan yağ dokusu ile peniste 6-8 cm e kadar uzama sağlanabilmektedir. Ameliyatın tekniğine göre, genel, ya da lokal anestezi yöntemlerinden biri kullanılarak yapılmaktadır.

 

Tüm bunlara ek olarak doğal yöntemle Ameliyatsız penis büyütme egzersiz uygulamaları penis bulunmaktadır. Erkek için cinsel ilişkide yeterli organ boyuna sahip olmak isteyenler doğal doğal yolla penis büyütme özellikleri ile penis boyunu uzatabilirler Ameliyatsız penis egzersizleri düzenli olarak yapılması halinde  başarılı sonuçlar elde ediliyor. Bu modüllerin 2 ya da 2 cm altında olanlar penis boyu uzatma bilmektedir. Penis çekme egzersizi vücudu rahatlattıktan sonra yapılması daha etkili ve hızlı sonuç alınabilir.

 

Günde en fazla 1 ya da 2 kere gereklidir.  Vücudu nefes egzersizleri ile rahatlattıktan sonra penis gergin bir şekilde tutulur. Penisin tabanına basınç uygulayacak şekilde de yapılır ve penisi sağa sola doğru çekme şeklinde tekrarlanır. Dört hafta düzenli yapılması önerilen bu egzersiz programı penis boyunu uzatmada etkilidir. Doğal yollardan penis büyütme teknikleri kısa vadede sağladığı avantajları nedeniyle bir çok erkek tarafından  tercih ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.