Penis Kalınlaştırma Operasyonları Zararlı mı

0 17

 Erkeklerin cinsel yaşam için oldukça üzerine düştükleri penis, birçok durumda farklı müdahalelere maruz bırakır. Cinsel yaşamında aktif olmak ve partnerini de mutlu edebilmek adına penislerinden memnun olmayan erkekler penislerini daha farklı boyutlara ulaştırmak için oldukça büyük bir çaba sarf eder. Günümüzde birçok tıp merkezi aktif bir şekilde penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatları yapmaktadır. İsteğe bağlı olarak yapılan bu ameliyatlar uzun dönemde hem erkeği hem de partnerini mutlu eder. Kesin olarak kendinden emin ve kararlı olan erkekler yaptırdıkları bu operasyon ile cinsel yaşamda daha aktif bir yaşam sürerler.

 

 

Penis Kalınlaştırma Teknikleri 

 

 

Penisin kalınlaştırılması adına birçok farklı yöntem ve egzersizden bahsedilebilmektedir.  Uzun yıllardır erkekler için önemli bir sorun olan kısa penisler birçok farklı yöntem ile uzatılabilir. Ameliyata sıcak bakmayan erkekler kendileri uygulayacakları penis egzersizler ile de sonuç alabilirler. Sabırlı olunması gereken bu süreçte kan pompalamak ve damarları genişletmek adına belirli programlarda egzersizler uygulayarak penisin işlevini hızlandırmak mümkündür. Oldukça basit hareketler içeren penis kalınlaştırma operasyonları erkeklerin partnerlerini memnun etmek açısından her daim ilgi gösterdikleri ve merak duydukları bir konudur.

 

 

Penis Kalınlaştırmak Gerçekten Zararlı Mıdır? 

 

 

Penis kalınlaştırma ve büyütme operasyonları  günümüzde birçok durumda cerrahi müdahale ile gerçekleştirilmektedir. Cinsel yaşama ve cinsel sağlığa önem veren erkekler farklı yöntemler ile penislerini uzatmak ve kalınlaştırmak ister. Penis boyu uzatma anlamında yapılan çalışmalar eğer bilinçli olarak yapılırsa sağlık açısından herhangi bir şekilde sorun teşkil etmez. Bu nedenle farklı sonuçlar almamak için yapılacak uygulamaların bilinçli olarak yapılması gerekmektedir. Egzersiz yolu ile yapılacak penis büyütme çalışmalarında mümkün olduğunca zorlamamak ve penis damarlarına zarar vermemek ve bu egzersizleri uzmanınızın tavsiyesi ile yapmak  gerekir. Aşırı zorlama durumunda kalınlaştırmak istenirken daha farklı problemler ile karşılaşılması mümkündür.

 

Uzman tavsiyeleri ile ilerlemek ve bilinçli şekilde egzersizleri yerine getirmek penisten kısa sürede olumlu sonuçlar alınmasını sağlar. Sağlık açısından problem yaratmayan penis büyütme uygulamaları günümüzde birçok aktif cinsel yaşama sahip erkeğin tercih ettikleri uygulamalar arasında yer alır. Penis kalınlaştırmanın zararlı boyutlara ulaşmaması için piyasada satılan cinsel içerikli ürünlerin araştırılmadan içilmemesi tavsiye edilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.